Hotel Lesák
Vitajte
Ubytovanie v srdci hôr

AKTIVITY V  OKOLÍ

Všade vôkol hotela je krásne lesné prostredie, prevažujú ihličnaté stromy, striedajúce sa s malebnými čistinkami a rozsiahlými horskými lúkami. Hotel Lesák je východiskom turistických trás na Skalku, Králiky a Kordíky. Na svoje si tu zaručene prídu milovníci prírody, letnej i zimnej turistiky, hubárčenia, pohybu na čerstvom vzduchu a iných aktivít.

Turistika - v okolí hotela sa nachádza množstvo turistických chodníkov, ktoré lákajú k romantickým prechádzkam a k príjemnej relaxácii na čerstvom horskom vzduchu. Pre pešiu turistiku sú v tejto lokalite výborné podmienky.

Cykloturistika - na svoje si prídu najmä priaznivci horských bicyklov, ktorí si môžu vychutnať nádherné prostredie Kremnických hôr zo sedla bicykla.

Poľovníctvo - v okolitých lesoch sa nachádza množstvo poľovníckych revírov s možnosťou lovenia vysokej, čiernej či drobnej zveri. Jelenia zver sa chodieva prechádzať priamo pred náš hotel.

Lyžovanie, Snowboarding - v zimných mesiacoch môžu milovníci lyžovania využívať lyžiarsky svah pre nenáročných lyžiarov, ktoré môžete nájsť v neďalekých lyžiarských strediskách Králiky, Kordíky a Tajov.

Bežecké lyžovanie - Hotel Lesák je vynikajúcim východiskovým bodom pre vyznávačov zimného bežeckého lyžovania. Od hotela vedú upravované bežecké trate na Králiky a tak isto na vyhľadávaný Gergelyho tunel odkiaľ môžu pokračovať na Skalku.

Tešíme sa 
na Vašu návštevu

Copyright © 2014 hotel-lesak.sk. Všetky práva vyhradené.

ÚVOD  |  SLUŽBY  |  AKCIE  |  CENNÍK  |  AKTIVITY  |  FOTOGALÉRIA  |  KONTAKT